ساخت و خلق یک پوستر سینمایی

 

ساخت یک پوستر سینمایی و دست کاری نور و رنگ

یکی از دغدغه های برخی کاربرانِ سطحِ تقریبا متوسط فتوشاپ این هستش که هر لحظه که خواستند ، بتوانند براشِ مورد علاقه ی خود را درست کنند.در این آموزش این کار را خواهیم کرد و در کنار آن به تصحیح نور و پرداخت رنگ و خیلی کارهای دیگه خواهیم پرداخت.این آموزش رو حتما انجام بدید، در انتها حس خوبی از دیدن پروژه ی خود خواهید داشت.میخواهیم از تصاویر استوک در این پروژه استفاده کنیم به این منظور که برگشت قطرات باران بر روی لباس را درست کنیم و همینطور اثر باریدن باران را بر روی پوست ایجاد کنیم.در این پروژه از دو ابزارِ ِDodge Tool  و Burn Tool  بصورت کاملا دقیق باید استفاده کنید . در آموزشهای قبلی هم این کار رو زیاد انجام دادید و اگر اون ها رو دیده و کار کرده باشید ، حتما در این جا به راحتی میتوانید این قسمت مهم آموزش رو انجام دهید.

افکت مونوکروم با تاتیر جلوه ویژه بالا –طراحی پوستر

خلق یک پوستر هنری تلفیقی در فتوشاپ-آموزش ویژه(رایگــان)

آموزش های ذکر شده ی بالا با ابزار های Dodge Tool  و  Burn Tool کار کردیم.اما به هر صورت قرار بر این هست که یک آموزش جدا گانه برای این دو ابزار انجام بدیم که توضیحات کامل تری رو در اون ارائه بدیم.

ساخت و خلق یک پوستر سینمایی 2

بریم سراغ آموزش و یک صحنه سینماییِ بارانی رو برای عکسِ مدلی که در اختیار داریم انجام بدیم.این آموزش در سه بخش تهیه و ارائه شده.اگر دوست دارید که نتیجه ی خوبی رو در انتها از وقتی که میگذارید ببینید ، حتما حوصله و دقت رو داشته باشید.موفق باشید.

دانلود فایل های آموزش :

طراحی و ساخت یک پوستر سینمایی

برای دانلود رایگان ویدیوهای آموزش بر روی آیکون دانلود قرمز رنگ کلیک کنید تا به صفحه ی ویدیوهای آموزش در آپارات هدایت شوید. 

قسمت اول

طراحی و ساخت یک پوستر سینمایی

پخش آنلاین ویدیوی آموزش

قسمت دوم

پخش آنلاین ویدیوی آموزش

قسمت سوم

طراحی و ساخت یک پوستر سینمایی

پخش آنلاین ویدیوی آموزش