ساخت یک پوستر آبسترکت دستکاری تصاویر

ساخت یک پوستر آبسترکت دستکاری تصاویر

در این تمرین با یکدیگر دست به خلق و ساخت یک پوستر انتزاعی می زنیم.تکنیک های متنوعِ دستکاریِ تصاویر را با یکدیگر مرور و کار می کنیم و با ترکیبِ یک تصویر صورت انسان و چند کلاغ و اضافه کردنِ یک انفجار در تصویر و تبدیلِ بخشی از تصویر به ذرات تکه تکه سعی می کنیم یک پوستر جذاب و انتزاعی را بسازیم.این تکنیک ها در نرم افزار فتوشاپ ، ورژن CS3 به بالا ، انجام پذیر است.در این تمرین پس از ترکیبِ تصاویر و ایجاد فروپاشیِ و تکه تکه شدن در بخشی از تصویر با براشهای آبرنگ نیز قسمتی دیگر ازتصویر را دچارِ تغییر خواهیم کرد.پس در جریان باشید تکنیک ها را با مثالی از تصاویر انجام می دهیم.شما نیز می توانید پس از تمام شدنِ این آموزش تصاویرِ منتخب خود را با این تکنیکها با هم ترکیب کنید و به یک پوستر بی نظیر دست پیدا کنید.

این تمرین ترجمه ای از تمرینِ انگلیسی زبان از خانم jenny le می باشد .

ساخت یک پوستر آبسترکت دستکاری تصاویر

ساخت یک پوستر آبسترکت دستکاری تصاویر

تصاویرِ مورد نیاز آموزش در متنِ توضیحاتِ تمرین که دانلود می کنید ، قرار دارد و با کلیک بر روی آن ها می توانید به صفحه ی تصویر مورد نظر هدایت بشوید.و اگر تمیال داشتید می توانید کلیه ی فایل های تمرین  را دریک بسته از لینک خرید، تهیه کنید.

توضیحاتِ متنیِ این تمرین یک فایل Html می باشد که برای اجرا و دیدنِ آن نیاز به هیچ نرم افزاری نیست و می توانید با  انواعِ مرورگرها نظیرِ گوگل کروم و یا موزیلا فایر فاکس و حتی مرورگرِ اینترنت اکسپلوررآن را به راحتی با فونتی خوانا ببینید.

[divider style=”solid” top=”10″ bottom=”10″]

بخش اطلاعات و لینک های دانلود تمرین
نکاتِ قابلِ توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید:

پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم  :    babart.ir برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید. به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید. برای تماشای فیلمهای HD ، ما نرم افزارِ PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم. جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایتهای ایرانیِ دانلود می توانید دریافت کنید.