ایجاد یک متن سه بعدی نئون و درخشان در فتوشاپ

ایجاد یک متن سه بعدی نئون و درخشان در فتوشاپ

یک تمرین بسیار ویژه و مفید با کاربردهای طلایی فتوشاپ را در پیش رو خواهیم داشت.این تمرین از خانم رز در سایت تاتس پلاس می باشد که به صورت نوشتاری انگلیسی تهیه شده و در لینک زیر در دسترس شما خواهد بود:

Cre­ate a Glow­ing 3D Text Effect With Fil­ter Forge and Pho­to­shop

همانطور که اشاره کردیم ، این تمرین بسیار پرکاربرد و مفید خواهد بود.حتی برای حرفه ای ها.در این تمرین یک متن را ، بطور دلخواه می توانید هر متنی را که دوست دارید انتخاب کنید ، به یک متن سه بعدی نئون تبدیل می کنیم و با ایجاد افکتهای ساده آن را به حالتی واقعی تبدیل می کنیم.در بخش سه بعدی نیز نکات اساسی را برای تغییراتِ فرم سه بعدی کار می کنیم.این تمرین را بصورت فیلم صامت برای شما تهیه کرده ایم که وقت را زیاد تلف نکنیم و به سرعت تکنیک ها را کار کنیم.فونتی که در آموزش اصلی این پروژه بکار می رود از فونتهای پرمیوم بسیار زیبای لاتین می باشد که اگر این فونت را دوست داشته باشید با تکسچر و یک فونت دیگر از این تمرین در یک بسته قرار داده ایم که می توانید تهیه و دانلود کنید.اگر فونت معروف سانچز را نیاز نداشتید میتوانید تکسچر و دیگر فونت رایگان را از لینکهای زیر بطور رایگان دانلود کنید.

در آموزش اصلی از یک فیلتر غیر رایگان استفاده می شود که برای تغییر رنگ و. افکت گذاری در انتهای تمرین مورد استفاده قرار می گیرد.من در اجرای ویدیویی این آموزش از فیلتر Cam­era Raw  استفاده کرده ام و شما هم می توانید همین کار را انجام دهید.

ممکن است برخی از کاریران منو سه بعدی را در فتوشاپ خود نداشته باشند که پیشنهاد می کنم ابتدا گوگل را باز و جمله ی زیر را در گوگل جستجو کنید:

فعال سازی منوی 3D در فتوشاپ

نتایج صفحه ی اول گوگل را ببینید ، راهکارهای فعال سازی را می توانید بخوانید.

ایجاد یک متن سه بعدی نئون و درخشان در فتوشاپ

[divider style=“solid” top=“10” bottom=“10”]

بخش اطلاعات و لینک های دانلود تمرین
نکاتِ قابلِ توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید:

پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم  :    babart.ir برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار Win­RAR ver.5 or Up استفاده کنید. به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید. برای تماشای فیلمهای HD ، ما نرم افزارِ Pot­Play­er را به شما پیشنهاد می کنیم. جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایتهای ایرانیِ دانلود می توانید دریافت کنید.

[divider style=“solid” top=“10” bottom=“10”]

[tog­gle title=“پخش آنلاین ویدیو” state=“close”]

[/toggle]