آموزش روتوش در فتوشاپ – بیوتی ریتاچ پرتره

دی ۵, ۱۳۹۵ | آموزش ویژه, روتوش عکس, فتوشاپ | ۱ دیدگاه

موزش روتوش در فتوشاپ – بیوتی ریتاچ پرتره

آموزش روتوش در فتوشاپ – بیوتی ریتاچ پرتره

آموزش ویژه – غیر رایگان

روتوش یا ریتاچِ تصاویر در واقع همان دستکاری و تغییر دادن آن تصویر به دلخواه میباشد که به سمت یک تغییر بهتر و رفع اشکالاتِ نوری و رنگی در تصویر می باشد.معمولن روتوش را بیشتر به چهره نسبت می دهند و هر زمان که ما این لغت را بکار می بریم یا میشنویم به طور معمول تغییر پوست صورت و پاک کردن جوش ، خال ، لک و از بین بردن اشکالات صورت در ذهن ما می آید.گرچه می توان برای دستکاری یک تصویر با موضوعِ منظره نیز این کلمه را بکار برد.

آموزش روتوش در فتوشاپ – بیوتی ریتاچ پرتره

آموزش روتوش در فتوشاپ – بیوتی ریتاچ پرتره

به هر روی ، در این بخش ما می خواهیم روتوش پرتره را با یکدیگر کار کنیم و بهترین راه و روش را بدونِ استفاده از نرم افزار جانبی ، پلاگین و یا اکستنشن خاصی تمامن در فتوشاپ انجام دهیم.ویدیویی که در پیش رو دارید را با توجه به بهترین و درست ترین تکنیک هایی که تا به حال برای مقوله ی روتوش استفاده شده تهیه کرده ایم و به زبانِ فارسی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته.

آموزش روتوش در فتوشاپ – بیوتی ریتاچ پرتره

این آموزش ( روتوش در فتوشاپ ) برای عکاسانِ آتلیه ای و علاقمندان به روتوش پرتره مناسب می باشد.کسانی که تقریبن با فتوشاپ آشنا هستند به این معنی که ابزار های فتوشاپ را تقریبن می شناسند می تواندد از این تمرین استفاده کنند.

گرچه اشخاصی هم که حتی فتوشاپ را یکبار هم کار نکرده اند با کمی دقت بیشتری خواهند توانست متوجه کلِ تمرین بشوند.نمونه هایی که میبینید با استفاده از این تکینک ها آماده شده که می توانید جزییات و اشکالات را در تصویر اولیه و ویرایش نهایی را در انتها ببینید.

آموزش روتوش در فتوشاپ – بیوتی ریتاچ پرتره

مهمترین نکته ای که وجود دارد تا بتوانید بهترین نتیجه را در انتهای کار داشته باشید ، کمی حوصله و دقت در انجام پروژه می باشد.چند تصویر با کیفیت برای شما در بسته ی تمرین ( روتوش در فتوشاپ ) قرار داده ایم که پیشنهاد می کنیم به ترتیب تمرین را بر روی همه ی تصاویر انجام دهید.

پس از انجامِ این کار بر روی همه ی تصاویر به شما قول میدهیم کاملن با تکنیک های حرفه ای و ساده ی روتوش پرتره آشنا می شوید و دیگر نیازی نیست ویدیو را بارها و بارها ببینید.

ویدیوی شماره ۱ این تمرین( روتوش در فتوشاپ ) که معرفی دوره می باشد بطور رایگان برای شما قابل دریافت است که می توانید آن را از لینک زیر دریافت کنید.

محتویات بسته ای که با لینک دانلود ، پس از خرید ، دریافت می کنید به شرح زیر است :

 

 • ۴ پارت ویدیویی ( پارت ۱ این آموزش که مقدمه ی تمرین می باشد ، به صورت رایگان قرار داده شده.)
 • تصویر اصلیِ تمرین با کیفیت اورجینال باضافه ی تصاویر با کیفیت دیگر برای تمرینِ بیشتر.
 • حجم کامل بسته ی تمرین ۱۶۳ مگابایت
 • قیمت این تمرین ۱۲۰۰۰ تومان می باشد.
 • پسورد فایل فشرده ی تمرین به همراه لینک دانلود ، پس از خرید به ایمیل شما ارسال می شود

قابل توجه کاربرانی که خارج از ایران هستند و امکانِ واریز وجه از طریق درگاه های بانکی ایران را ندارند:

برای تهیه ی تمرین های پرمیوم ، از طریق صفحه ی ارتباط با ما در تماس باشید.و یا با آی دی تلگرام babakmehrban@ تماس بگیرید.

Online Demo Video

3

نکاتِ قابلِ توجه که قبل از خرید باید بدانید :

 •  قبل از خرید توصیه میکنیم شرایط خرید را قبل از پرداخت بخوانید.
 • توجه نمایید که پس از تکمیل فرآیندِ خرید و پرداخت ممکن است در برگشت به سایت با مشکل مواجه شوید ،با توجه به این موضوع پس از خریدِ موفقیت آمیز ، لینکها بطور اتوماتیک به ایمیلی که وارد کرده اید ارسال میشود ، به ایمیلِ خود مراجعه فرمایید و اگر در پوشه ی Inbox  ایمیل موجود نبود ، پوشه ی Spam را بررسی کنید.
 • پسورد فایل های هر آموزش پس ازخرید ، به همراهِ لینک دانلود ، بطور اتوماتیک به ایمیل شما ارسال می شود.
 • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
 • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
 • برای تماشای فیلمهای HD ما نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
 • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت Soft98.ir ، می توانید دریافت کنید.