سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ

اسفند ۵, ۱۳۹۵ | آموزش رایگان, افکت گذاری, تایپوگرافی, دستکاری, فتوشاپ رایگان | بدون نظر

۹ آموزش کاربردی افکت گذاری متن در فتوشاپ – ویدیو بدونِ کلام

سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ

در این بخش می خواهیم سه موضوع مختلف را با یکدیگر کار کنیم.ساده اما کاربردی.این سه تمرین در قالب یک ویدیوی بدون کلام تهیه و آماده شده که بصورت پیوسته پس از یکدیگر در ویدیو اجرا می شوند.لینک توضیحات نوشتاری هر تمرین در ادامه قرار دارد.پکیج سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ بطور رایگان در اختیار شما قرار دارد که فایل های آن در ادامه نیز بصورت رایگان برای شما قرار گرفته.

اولین تمرین از پکیج سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ با موضوع رنگی کردن تصاویرِ سیاه و سفید می باشد.که یکی از تمرینهای نوشتاری انگلیسی سایت تخصصی Photoshop Creative می باشد.در این تمرین بصورتِ خیلی ساده میبینیم که چگونه یک تصویر سیساه و سفید را می توانیم به یک تصویر رنگی واقعی تبدیل کنیم.که کاربردهای متفاوتی را برای این نوع پروژه ها خواهد داشت.

تمرین بعدی نیز که در ادامه ی تمرین اول انجام می شود باز هم از سایت Photoshop Creative می باشد که با موضوع ایجاد تُنالیته های رنگی بر روی انواع تصویر صورت می پذیرد و با چند قدم ساده و کاربردی می توانید انواع تُنهای رنگی را بر روی هر تصویری اضافه کنید.

سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ

 

و در نهایت تمرین آخر که در انتهای ویدیو خواهید دید از سایت spoongraphics است که نحوه ی مَچ کردن متن را با انواعِ پس زمینه های مختلف با فیلتر Displace را نشان می دهد.در این تمرین برای پس زمینه ، یک پرتره را انتخاب کرده ایم که در واقع تکست مورد نظر را با فرم صورت یکی می کنیم و افکتی جذاب را با تکنیک های ساده و کاربردی خلق می کنیم.

سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ

 

نکته:
به ظاهر با دیدن این تکنیک ها در تمرین های پکیج سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ ، نتیجه ی اولیه ای که گرفته می شود سادگی و کاربردی بودنِ آنهاست.ولی بعد از انجام دادنِ این تمرین ها به این فکر خواهید کرد که اگر حرفه ای تر و خلاقانه تر با یک ایده ی خوب از این تکنیک ها استفاده کنید ، می توانید تصاویر بی نظیری را بوجود بیاورید.

فایل های هر سه تمرین که ۳ تصویر اورجینال است و یک تصویر پیش نمایش در بخش دانلود فایل ها قرار دارد و می توانید بطور رایگان این فایلها را دانلود کرده و استفاده کنید.

Files & Video Download

بخش دانلود سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ

Online Video

 لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم  :    babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir  می توانید دریافت کنید.