طراحی کارت ویزیت در ایلستریتور

فروردین ۳۱, ۱۳۹۶ | آموزش رایگان, تبلیغات | ۴ نظرات

طراحی کارت ویزیت در ایلستریتور

بطور معمول برای طراحی ست اداری ، نرم افزاری که برای اینکار موردِ استفاده قرار میگیرد ، نرم افزار فتوشاپ است.برای اینکار هم چندی پیش تمرینی در این خصوص برای طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ با یکدیگر کار کردیم.
در این بخش می خواهیم برای طراحی کارت ویزیت از نرم افزار ایلستریتور استفاده کنیم و از قابلیت های این نرم افزار برای طراحی کارت ویزیت بهره ببریم.
در یک نگاه کلی اگر بخواهیم تفاوت فتوشاپ و ایلستریتور را بازگو کنیم می توان گفت که ایلستریتور نرم افزار بُرداری می باشد و فتوشاپ نرم افزار پیکسلی.پس برای طراحی کارت ویزیت شاید بشود گفت ایلستریتور گزینه ی مناسب تری برای این کار می باشد. وکتور سازی و تنظیم اندازه و خط کشی در ایلستریتور با ابزاری به مراتب دقیق تر و قدرتمند تر از فتوشاپ در اختیار ما قرار گرفته که همین باعث میشود طراحی ست اداری در این نرم افزار با سرعتِ بیشتری و کیفیتی دیگر انجام شود.

اگر لازم باشد که در بخش هایی از طراحی ، از فتوشاپ کمک بگیریم ، این امر به راحتی قابل انجام است.نرم افزار های ادوبی یک خصوصیت بسیار خوب دارند و آن هم این است که به اصطلاح با یکدیگر لینک هستند و متصل .در این تمرین هم توضیحی مختصر با ذکرِ مثال گفته می شود.در این تمرین سعی شده نکات اولیه و ابتدایی را برای ساده ترین طراحی کارت ویزیت مطرح کنیم که با استفاده از ابزارهای ایلستریتور به این منظور آشنا میشوید.اگر هنوز این نرم افزار را نصب نکرده و مورد استفاده قرار نداده اید ، الان وقتِ آنست که دست بکار شوید و از امکانات جذاب و بسیار کاربردیِ این نرم افزار استفاده کنید.

Files & Video Download

بخش دانلود طراحی کارت ویزیت در ایلستریتور

 

Online Video

 لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم  :    babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir  می توانید دریافت کنید.