نحوه ایجاد یک دستکاری عکس مفهومی سایه

نحوه ایجاد یک دستکاری عکس مفهومی سایه

آموزش پیش رو ( نحوه ایجاد یک دستکاری عکس مفهومی سایه ) فیلمی از آموزش نوشتاری  Jen­ny Le  از سایت تاتس پلاس می باشد که بدلیل تکنیک های ویژه ای که در آن استفاده شده از آموزش های منتخب فیس بوک ادوبی فتوشاپ شناخته شده.

در این آموزش که یک عکس مفهومی را شاهد خواهیم بود یاد خواهیم گرفت که با تصویر سازی ترس یک مرد در هاله ای از افکار شیطانی که قرار گرفته را در نهایت بدست آوریم.

ایجاد عکس مفهومی در واقع موضوع های متنوعی را دارد که در هر موضوع معمولا تکنیک های متفاوتی را بکار می برند.

نکات جالب توجه در این آموزش ترکیب تصاویر شیاطین با هاله هایی ست که حس سرگیجه را در مخاطب القا میکند.سرگیجه ای که در فضای فکری یک انسان وقتی بوجود بیاید دیده نمی شود و اینجا با استفاده از تکنیک هایی در فتوشاپ آن را به تصویر می کشیم.

نحوه ایجاد یک دستکاری عکس مفهومی سایه

در این آموزش نیز یاد میگیریم که با استفاده از تصاویر استوک و فیلترهای فتوشاپ عمق میدانی در رسیدن به عکس مفهومی ایجاد کنیم و جلوه های غیر معمولی را ایجاد کنیم.

برای دیدن آموزش نوشتاری انگلیسی این تمرین می توانید از لینک زیر وارد صفحه ی آموزش بشوید.

How to Create a Shadow Conceptual Photo Manipulation With Adobe Photoshop

[divider style=“solid” top=“10” bottom=“10”]

بخش اطلاعات و لینک های دانلود تمرین
نکاتِ قابلِ توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید:

پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم  :    babart.ir برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار Win­RAR ver.5 or Up استفاده کنید. به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید. برای تماشای فیلمهای HD ما نرم افزار Pot­Play­er را به شما پیشنهاد می کنیم. جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایتهای ایرانیِ دانلود ، می توانید دریافت کنید.