طراحی وکتور پرتره در ایلستریتور

طراحی وکتور پرتره در ایلستریتور

طراحی وکتور پرتره در ایلستریتور

ایلستریتور یکی ازنرم افزارهای برتر در زمینه ی وکتور سازی است.می خواهیم یک تصویر پرتره را طراحی کنیم. طراحی وکتور پرتره در ایلستریتور دو نکته ی مهم را با خود به همراه دارد،دقت و حوصله.قبل از انجامِ این آموزش در نظر داشته باشید که می بایست حتما با حوصله باشید و در رسم وکتور ها دقت کنید.
در پایان طراحی وکتور پرتره شما یک نتیجه ی خوب را خواهید داشت اگر وقت لازم و کافی را برای اجرای طرح خود در نظر داشته باشید.
خیلی از علاقمندان هستند که علاقمند هستند چنین طرح هایی را توسط ایلستریتور اجرا کنند و دست به خلق پوسترهای هنری بزنند.در نهایت از ۱۰۰ درصد کسانی که علاقمند هستند شاید بتوان گفت تنها کمتر از ۵ درصد موفق به انجامِ نهایی و ۱۰۰ درصد این نوع پروژه ها می شوند و کار را به اتمام می رسانند.
بدلیل اینکه عموما افراد بعد از اجرای چند مرحله اولیه خسته و نا امید می شوند و کار را ادامه نمی دهند.اما اگر بیشتر از هر چیزی بر روی اجرای صحیح وکتور سازی دقت کنید و به زمان بَر بودنِ آن توجهی نداشته باشید خواهید دید که بعد از ۲ یا ۳ ساعت چقدر طرح شما زیبا می شود و می تواند یک طرح بی نظیر از آب دربیاید.
نکاتی که در اجرای طرح باید رعایت کنید :
۱- سعی کنید تا جایی که ممکن است خطوط درست و منحنی های متناسبی رسم کنید
۲- در استفاده از رنگها دقت بیشتری به خرج دهید و هارمونی طیف رنگی را در وکتورها در نظر بگیرید.می توانید از طیف رنگیِ تصویر اصلی کمک بگیرید.
پس از اجرای کامل این آموزش شما اگر هم بی حوصله باشید ، به درکِ بهتری از وقت گذاشتن برای هر پروژه میرسید و یاد میگیرید که چگونه باید دقت و حوصله داشته باشید.

طراحی وکتور پرتره در ایلستریتور

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.

پخش آنلاین ویدیو آموزش

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]
0

آموزشهای زیر را هم ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *