طراحی مدل های ۳بعدی خود با Trimble SketchUp Pro 2015

Sketchup-pro-2015-x86-x64-bit

طراحی مدل های ۳بعدی خود با Trimble SketchUp Pro 2015

Trimble Sketchup Pro که به تازگی ورژن 2015 آن به بازار آمده و انقلابی در سیستم این نرم افزار شاهد هستین ، آن هم ورود ورژن 64 بیتی این نرم افزار به بازار سه بعدی کاران است.کاربرانی که با این نرم افزار آشنا هستند حتما میدانند که در ورژن 32 بیتی این نرم افزار اشکالات و باگهایی بوده و هست که هیچ راه گریزی از آن نیست.اما خبر خوب برای من و شما این است که با ورود ورژن 64 بیتی بخش قابل توجهی از این مشکلات رفع شده و هرگز شاهد این قبیل باگها در این نرم افزار کاربردی نخواهیم بود.این نرم افزار با کرک آن برای اولین بار در باب آرت منتشر شده که به تمام کاربران سه بعدی کار تقدیم میشود.

توضیح عمومی این نرم افزار:

خلاقانه ترین راه برای طراحی، مستند سازی و ارتباط با ایده های شما به صورت ۳بعدی می باشد. صدها هزار نفر از حرفه ای ها در زمینه های معماری، شهرسازی، مهندسی، طراحی داخلی، نورپردازی، معماری طبیعت، طراحی آشپزخانه و حمام، طراحی بازی های رایانه ای، فیلم و صحنه، چوب کاری، و بسیاری از زمینه های دیگر از نرم افزار Sketchup Pro همیشه استفاده کرده اند.

این نرم افزار در مقابل نرم افزار گران و پیچیده CAD به مقابله برخواسته است. شما با این نرم افزار می توانید به طراحی، ویرایش، اندازه گیری، چرخش و مقیاس بندی فضای طراحی خود بپردازید، تکسچرهای از قبل آماده شده را به مدل های خود اضافه کنید و یا تکسچرهای جدیدی طراحی نمایید، مکان های دوربین های فیلم برداری خود را شبیه سازی کنید.

لینک های دانلود مستقیم فعلا در سایت موجود است که لینکهای کمکی هم به آن اضافه خواهد شد.اگر مشکلی در دانلود فایلها وجود داشت از طریق قسمت نظرات اعلام کنید تا بررسی و رسیدگی گردد.

 

دانلود با لینک مستقیم – حجم 230 مگابایت

دانلود با لینک کمکی – حجم 230 مگابایت

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0

آموزشهای زیر را هم ببینید

2 پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *