آشنایی مختصر با جعبه ابزار PEN

آشنایی مختصر با ابزار pen

آشنایی مختصر با جعبه ابزار PEN

ابزار Pen یکی از مهمترین ابزارهای رسم خط ، رسم انواع شکل(خصوصا در طراحی لوگو و آیکون ) ، انتخاب اشکال و عناصرِ مختلف در عکس ها با امکانات بسیار ویژه ای می باشد.ابزاری که باید حتما به آن توجه کنیم و سعی ما بر این باشد که آنچه می خواهیم را در کار کردن با این ابزار یاد بگیریم.تمرینی که در این قسمت با یکدیگر کار خواهیم کرد بطور جامع و کامل نیست و برای دوستانی هست که تا به حال با این ابزار آشنا نشده اند و فقط به منظور آشنایی و کار کردن بیشتر با این ابزار برای این عزیزان آماده شده است. بسیار مختصر در رابطه با PEN با هم کار می کنیم.اما نکات مهمی را در این تمرین خواهیم دید.با توجه به اینکه امکانات و کارایی ابزار PEN  بسیار گسترده است و برای معرفی این امکانات وقت بسیار مناسبی برای این منظور نیاز است امیدوارم بتوانم در آینده یک آموزش جامع از این ابزار و حتی ابزار های دیگر فتوشاپ تهیه کنم.در هر صورت در اینجا که ابزار مورد بحث ما ابزار PEN می باشد ، نکات پایه و مهم کار کردن با این ابزار گفته می شود و در کنار این توضیحات در مورد جداسازی عکس ها از پس زمینه بوسیله ی این ابزار هم توضیحاتی داده خواهد شد.و همینطور توضیح کوتاهی خارج از بحث مربوط به قلم نوری هم در تقریبا انتهای این تمرین گفته می شود ، برای دوستانی که هنوز برای خرید قلم نوری مناسب اطلاعات اولیه ای ندارند.

به سراغ تمرین می رویم و از شما دعوت میکنم اگر هنوز با ابزار PEN کار نکرده اید در این تمرین با من همراه باشید.فکر می کنم آشنایی اولیه با این ابزار برای شما خالی از لطف نباشد.

برای دانلود رایگان ویدیوی آموزش از سایت یوتوب و یا آپارات بر روی آیکون دانلود قرمز رنگ مربوط به هر سایت کلیک کنید تا به صفحه ی ویدیوی آموزش هدایت شوید. 

download-youtube1

download-aparat

پخش آنلاین ویدیو

آموزشهای زیر را هم ببینید

4 پاسخ

  1. بابک جان ممنون بابت این آموزش… لطفا خواهشا اگه میشه آموزش ویژه و جامع مربوط به برش تصاویر پیچیده تراز زمینه با استفاده از pen tool رو ارائه کنید چون بیشتر کارهایی که میبینم با این وسیله برش خوردن ممنون

    ۲+
  2. ممنون بابت این آموزش لطفا اگه میشه آموزش ویژه ای هم مربوط به برش تصاویر پیچیده از بک گراند با استفاده از pentool ارائه کنید.

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *