ایجاد یک صورت توخالی پرتره با نمای یک کهکشان در فتوشاپ

ایجاد یک صورت توخالی پرتره با نمای یک کهکشان در فتوشاپ

ایجاد یک صورت توخالی پرتره با نمای یک کهکشان در فتوشاپ

تمرینی که امروز برای شما در نظر گرفته شده از آموزشهای آقای Chris Spooner است که به صورت آموزش نوشتاری انگلیسی می باشد که در لینک زیر در دسترس قرار دارد.
در آموزش ویدیویی که به زبان فارسی و با کلام تهیه شده بر روی تصویر دیگری این تکنیک ها را اجرا میکنیم.که میتوانید با دیدن آموزش انگلیسی و فارسی دو نوع تجربه از اجرای این تکنیک ها داشته باشید.
در این تمرین که با عنوان صورت توخالی پرتره تهیه شده از تکینیکهای برش و ایجاد افکت برش استفاده می شود که در بخش استایل های فتوشاپ در Blending Option این افکت ها قابل اجرا هستند.

صورت توخالی پرتره

اگر کمی به قسمت برش در صورت توخالی پرتره دقت کنید شباهتی در اجرای این تکنیک با تکنیک هایی که یک ربات را بوجود می آورند پیدا خواهید کرد.
پس می توان گفت اجرای این نوع تکنیک ها نه فقط در صورت توخالی پرتره می تواند قابل استفاده باشد ، بلکه در پروژه های مشابه دیگری با موضوعی متفاوت نیز به راحتی قابل استفاده است.
کمی خلاقیت را اگر چاشنی کار در نظر بگیرید مطمئنن احساس لذت بخشی را در اتمام کار تجربه خواهید کرد و این نوع کار سورئال که متفاوت خواهد بود برای شما دیدگاهی خاص را در طراحی بوجود خواهد آورد.

ایجاد یک صورت توخالی پرتره با نمای یک کهکشان در فتوشاپ

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.


پخش آنلاین ویدیو

آموزشهای زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *