آشنایی با ابزار ایلستریتور و رسم اشکال برای سطح مقدماتی

آشنایی با ابزار ایلستریتور و رسم اشکال برای سطح مقدماتی

اگر شما هنوز هم با ایلستریتور و رسم اشکال در آن آشنا نشده اید ، در این بخش برای شما ۵ آموزش را در یک ویدیو تهیه و تولید کرده ایم که به راحتی در سطح مقدماتی اجرا می شود و می توانید یادگیری لذت بخشی از ایلستریتور را تجربه کنید.

برای رسم اشکال بطور معمول پیشنهاد می شود از نرم افزار های برداری استفاده کنید.از آنجاییکه در فتوشاپ هم امکانات بسیار حرفه ای برای رسم اشکال وجود دارد ولی بدلیل اینکه این نرم افزار در واقع یک نرم افزار پیکسلی محسوب می شود پس بهتر این است که از یک نرم افزار برداری استفاده کنیم.

نرم افزار ایلستریتور یک نرم افزار برداری حرفه ای و سطح بالاست که کار کردن با ابزارهای رسم اشکال و وکتور سازی در آن بسیار ساده  و لذت بخش است.در این آموزش ها به وضوح بصورتِ ویدیویی یاد خواهید گرفت که برای رسم اشکال به چه ترتیب عمل کنید و رد نهایت باید با استفاده از خلاقیت خود و استفاده از ابزارها و تکنیک ها اشکال و نمونه کار های خور را خلق کنید.

پیشنهاد می کنیم که این آموزش ها را ، هرکدام به تنهایی تمرین کنید و با دقت انجام دهید .با این روش بطور کامل ابزار ها و تکنیک ها را یاد خواهید گرفت.

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.


پخش آنلاین ویدیو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
0

آموزشهای زیر را هم ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *