ایجاد یک دوشاخ سیم برق در ایلستریتور

ایجاد یک دوشاخ سیم برق در ایلستریتور

ایجاد یک دوشاخ سیم برق در ایلستریتور

شاید باورش سخت باشد که با نرم افزار ایلستریتور بتوانیم بصورت واقعی یک قطعه را طراحی کنیم.اما در این آموزش ما می توانیم کاملا متوجه بشویم که با طراحی و ایجاد یک دوشاخ سیم برق در ایلستریتور به راحتی می توان هر قظعه یا پروژه ای در این زمینه را براحتی اجرا کرد.
البته منظور من از “براحتی” زمانی ست که ما با کارکردِ ابزارهای وکتور سازی و افکت گذاری در ایلستریتور آشنا باشیم.
در این آموزش با موضوع طراحی یک دوشاخ سیم برق با تمامی این ابزار ها و افکت گذاری ها آشنا می شوید . برای اینکه بتوانید مهارت خود را در عملکردتان با این ابزارها بالا ببرید لازم است با تمرین کردنهای مداوم این تکنیک ها به ذهن بسپارید.کافی ست کمی علاقه داشته باشید تا بتوانید کارکرد این ابزارها درک کنید.
آموزش را با حوصله و وسواس تهیه و تولید کرده ام که همه ی افراد در هر سطحی بتوانند با ایلستریتور ، این پروژه را انجام دهند.
به شخصه آموزش هایی از این دست را به تمام دوستانی که به طراحی گرافیک علاقه دارند به شدت توصیه میکنم.آرامش و لذتی که در طراحی گرافیک وجود دارد آنقدر دوست داشتنی هست که پس از تجربه کردنِ آن همیشه دوست خواهید داشت بخشی از اوقات خود را به این کار بپردازید.
ایلستریتور برای من بهترین نرم افزار برای گرافیک و وکتورسازی می باشد.شما هم سعی کنید کمی مهارت را در این نرم افزار کسب کنید.به شما قول می دهم از علاقمندان به این نرم افزار خواهید شد.

ایجاد یک دوشاخ سیم برق در ایلستریتور

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.

پخش آنلاین ویدیو آموزش

آموزشهای زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *