ایجاد یک رقصنده احساسی در یک جنگل

ایجاد یک رقصنده احساسی در یک جنگل

ایجاد یک رقصنده احساسی در یک جنگل

عنوانِ یک رقصنده احساسی در یک جنگل می تواند عنوان جذابی برای یک ایده ی خوب باشد.می توانیم پوستر های تاثیر گذاری را با ایده ی اولیه خوب بدست بیاوریم.
پس در شروعِ کار حتی یک عنوانِ خوب برای پروژه تان می تواند ایده ی جذابی را در ذهن شما ایجاد کنی. یک رقصنده احساسی در یک جنگل ، از همین عنوان ها خواهد بود.
در این آموزش ، تمرینِ ما بر روی ترکیب تصاویر و یکپارچه کردنِ آنها با یکدیگر است.تنظیم رنگ ، استفاده از ماسک و لایه بندی و مدیریت گروه بندی و استفاده از آدجاستمنتزها نیز از نیازهای آموزشی در این تمرین خواهد بود.
در ابتدا با ایجاد صحنه جنگل پاییزی با استفاده از دو تصویر آماده و ترکیب آنها کار را آغاز می کنیم.سپس نورپردازی و بخش سایه های تصویر را انجام داده و با اضافه کردنِ مدل به تصویر کار را جلو می بریم.
دقت داشته باشید برای اضافه کردنِ موها به موی مدل ، بهترین ابزار برای اینکار یک قلم نوری می باشد که بتوانیم از تکنولوژی فشار و حساسیت قلم برای رسم موها استفاده کنیم.
اگر قلم نوری ندارید باید با بخش براش ها و ایجاد استروک و تبدیل آن به براش استفاده کنید.که باز هم مثل قلم نوری نمی تواند موها را با حالت طبیعی ایجاد کند.
در نهایت با ایجاد نورپردازی و تنظیماتِ لایه ای آموزش را به انتها می رسانیم.

ایجاد یک رقصنده احساسی در یک جنگل

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.

پخش آنلاین ویدیو آموزش

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]
1+

آموزشهای زیر را هم ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *