سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ

سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ

سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ

در این بخش می خواهیم سه موضوع مختلف را با یکدیگر کار کنیم.ساده اما کاربردی.این سه تمرین در قالب یک ویدیوی بدون کلام تهیه و آماده شده که بصورت پیوسته پس از یکدیگر در ویدیو اجرا می شوند.لینک توضیحات نوشتاری هر تمرین در ادامه قرار دارد.پکیج سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ بطور رایگان در اختیار شما قرار دارد که فایل های آن در ادامه نیز بصورت رایگان برای شما قرار گرفته.

اولین تمرین از پکیج سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ با موضوع رنگی کردن تصاویرِ سیاه و سفید می باشد.که یکی از تمرینهای نوشتاری انگلیسی سایت تخصصی Photoshop Creative می باشد.در این تمرین بصورتِ خیلی ساده میبینیم که چگونه یک تصویر سیساه و سفید را می توانیم به یک تصویر رنگی واقعی تبدیل کنیم.که کاربردهای متفاوتی را برای این نوع پروژه ها خواهد داشت.

نمونه نهایی آموزش اول

نمونه نهایی آموزش دوم

نمونه نهایی آموزش سوم

کته:
به ظاهر با دیدن این تکنیک ها در تمرین های پکیج سه آموزش ساده و کاربردی فتوشاپ ، نتیجه ی اولیه ای که گرفته می شود سادگی و کاربردی بودنِ آنهاست.ولی بعد از انجام دادنِ این تمرین ها به این فکر خواهید کرد که اگر حرفه ای تر و خلاقانه تر با یک ایده ی خوب از این تکنیک ها استفاده کنید ، می توانید تصاویر بی نظیری را بوجود بیاورید.

فایل های هر سه تمرین که ۳ تصویر اورجینال است و یک تصویر پیش نمایش در بخش دانلود فایل ها قرار دارد و می توانید بطور رایگان این فایلها را دانلود کرده و استفاده کنید.

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.


پخش آنلاین ویدیو

آموزشهای زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *