ساخت افکت پرتره در فتوشاپ با براش و افکت قلم مو

ساخت افکت پرتره در فتوشاپ با براش و افکت قلم مو

ساخت افکت پرتره در فتوشاپ با براش و افکت قلم مو

شاید تمرین های زیادی در این رابطه دیده باشید که چگونه میشود با براش و تکسچر های مختلف بتوانیم افکت پرتره را به ترتیبی ایجاد کنیم که فرم جذابی را برای پرتره یا هر تصویرِ دیگری بوجود بیاوریم.
قبلن هم در این موضوع افکت پرتره در تمرین های قدیمی سایت با یکدیگر به نوعی این نوع تکنیک های ساده را کار کردیم.که با توجه به پرطفدار بودنِ این نوع تکنیک ها در این قسمت باز هم به نوع دیگری این نوع تکنیک های ساده را با یکدیگر کار می کنیم.
یکی از مهمترین ابزاری که در بوجود آوردنِ این تصاویر نیاز داریم براش ها و یا تکسچرهایی ست که در روند کار بتواند به ما کمک کند که کار را با سرعت بیشتری انجام دهیم.
برای این افکت پرتره براش ، پترن و تکسچرهای بسیار خوبی را جمع آوری کرده ایم که می توانید بصورت رایگان در پایینِ همین مطلب آن ها را بطور کامل و در یک فایل فشرده دریافت کنید.
دوستانی هم که هنوز با انجام این تمرین آشنایی ندارند میتوانند از ویدیویِ این آموزش استفاده کنند و با انجامِ تکنیک هایِ افکت پرتره بهتر آشنا شوند.

نکته:
در نظر داشته باشید که این تکنیک ها ساده هستند و نکته ی مهمی که وجود دارد و می توانید با استفاده از این تکنیک ها تصویر جذابی را بوجود آورید این است که ، خلاقیت و دیدگاهِ خود را داشته باشید و بتوانید ایده ی خوبی را با تکنیکهای افکت پرتره ایجاد کنید.پس اگر می خواهید یک کار جذاب را اجرا کنید ، بعد از یادگیریِ تکنیک ها حتمن دقت و خلاقیت خود را بکار بگیرید.نمونه های زیادی در سراسر اینترنت وجود دارد که می توانید با کمک آنها الهام بگیرید.

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.


پخش آنلاین ویدیو


آموزشهای زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *