افکت گذاری بر روی لوگو در فتوشاپ

افکت گذاری بر روی لوگو در فتوشاپ

 

افکت گذاری بر روی لوگو در فتوشاپ

در این تمرین قصد داریم روشهای افکت گذاری بر روی لوگو را با یکدیگر کار کنیم.ویدیوی افکت گذاری بر روی لوگو یک ویدیوی بی کلام می باشد.به دلیل اینکه با توجه به بازخوردهای کاربران سایت تمرینهای ویدیویی بی کلام بهتر ارزیابی شده ، که زمان کمتری صرف میشود و تکنیکها مفهوم می باشند.سعی می شود تمرینهایی که از این به بعد منتشر می شود بدون کلام باشد که کاربران گرامی بتوانند سریع تر تکنیک ها را ببینند و با آن ها آشنا شوند.اگر ویدیویی نیاز به کلام داشته باشد حتمن با کلام تهیه خواهد شد و سعی می شود زمان کمتری را برای آن در نظر بگیریم.
در این ویدیو تعدادی از تکنیکهایی که میتوان بر روی لوگو ها و یا نوشته ها برای افکت گذاری استفاده کرد را با یکدیگر کار می کنیم.
این تکنیکها قبلن توسط یکی از مدرسینِ شرکت کِلبی به نام C O R E Y   B A R K E R کار شده که در اینجا بصورت ویدیویی برای شما تهیه و آماده شده.
امیدواریم استفاده ای مناسب برای پروژه های شما در این موضوع داشته باشد.
دقت داشته باشید تمرین هایی که تولید میشود همواره با آخرین ورژنهای موجود نرم افزار ها هستند و با توجه به تاریخ انتشار تمرین می توانید متوجه بشوید که از آخرین ورژنها تا به این تاریخ تهیه شده اند.توصیه ی ما هم این است که همواره از آخرین ورژنهای نرم افزار ها برای کارهایتان استفاده کنید.

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.


پخش آنلاین ویدیو

آموزشهای زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *