دانلود فونت نستعلیق اردو – ۳ فونت با فرم های حروف متفاوت

دانلود فونت نستعلیق اردو - 3 فونت با فرم های حروف متفاوت

دانلود فونت نستعلیق اردو – ۳ فونت با فرم های حروف متفاوت

در این قسمت برای شما فونت نستعلیق اردو را قرار داده ایم که می توانید در سه فرم متفاوت حروف ، از آنها در پروژه های خود استفاده کنید.فونت نستعلیق اردو با اینکه از نظر ساختار و قواعد خوشنویسی نسعلیق فارسی پر از اشکالات متعدد در کشیدگی حروف و دوایر می باشد اما همچنان از فونت هایی ست که طرفدارانِ خودش را دارد و خیلی از طراحان و گرافیست ها از این فونت استفاده میکنند. بیشترین کاربرد فونت نستعلیق اردو در کشور پاکستان است.
کمی پیدا کردن فونت نستعلیق اردو برای کاربران در اینترنت سخت است که با توجه به این موضوع سعی شد به این دلیل سه نسخه متفاوت از این فونت را برای شما پیدا کرده و در اختیارتان قرار دهیم.
یکی از نسخه های فونت نستعلیق اردو در واقع از طرف شرکت گوگل به طور رایگان منتشر شده که می توانید سری رایگان فونتهای google-noto را که فونت نستعلیق اردو از سری همین فونت ها می باشد از لینک زیر ببینید و دانلود کنید.

فونت های رایگان گوگل

نکته ای که وجود دارد در فونت نستعلیق اردو یک ضعف است ، آن هم اینکه این فونت در نرم افزار های ادوبی به خوبی کار نمیکند و گلیف های آن در نرم افزارهای ادوبی به درستی عمل نمیکنند ولی در نرم افزاری مانند مایکروسافت آفیس به خوبی تایپ میشود و مشکلی نخواهد داشت.پس اگر در نرم افزار ادوبی خواستید از این فونت استفاده کنید ابتدا در آفیس متن مورد نظرتان را با فونت نستعلیق اردو تایپ کنید و سپس آن را به فرمت PDF تبدیل کرده و در فتوشاپ یا دیگر نرم افزار های ادوبی استفاده کنید.

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.

آموزشهای زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *