اجرای تکنیک Colors Pop بر روی تصاویر در فتوشاپ

اجرای تکنیک Colors Pop بر روی تصاویر در فتوشاپ

 

اجرای تکنیک Colors Pop بر روی تصاویر در فتوشاپ

روش ها و تکنیک های زیادی در فتوشاپ وجود دارد که این امکان را به ما می دهد تا تصاویر مورد نظرمان را به لحاظ نوری و رنگی ، به اصطلاح ، بهینه سازی کنیم و در عینِ حال آنها را جذاب تر و زیباتر تغییر دهیم.تکنیک های زیادی را تا به حال با یکدیگر کار کرده ایم.در این بخش می خواهیم تکنیک Colors Pop را در فتوشاپ بر روی یک تصویر ایجاد کنیم.ویدیوی پیش روی شما ترجمه و اجرای فارسی یکی از آموزش های کلوین دیزاین می باشد که در اختیار شما قرار می گیرد تا با مقوله ی تکنیک Colors Pop و اجرای آن در فتوشاپ به زبان فارسی آشنا شوید.

اجرای تکنیک Colors Pop بر روی تصاویر در فتوشاپ

تکنیک Colors Pop در واقع به معنیِ اجرای مجموعه ای از تکنیکها در فتوشاپ است که به روند ریتاچ (روتوش) و شارپ کردن رنگ های تصاویر در فتوشاپ به ما کمک میکند .بطوریکه پس از اجرای تکنیک Colors Pop بر روی تصاویر در فتوشاپ ، ما شاهد تصویری جذاب تر به لحاظ بصری خواهیم بود.شارپ شدنِ رنگها و شیک بودنِ تصویر بدونِ از دست دادن اصلِ جزییات در تصویر هدف ما در این تمرین خواهد بود.
اگر آموزش انگلیسی را نیز بخواهید در کنار این تمرین فارسی ببینید ، منبع اصلی آموزش اجرای تکنیک Colors Pop بر روی تصاویر در فتوشاپ به زبانِ انگلیسی در پایین مطلب در بخش منبع در دسترس شما خواهد بود.

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.


پخش آنلاین ویدیو

آموزشهای زیر را هم ببینید

3 پاسخ

  1. خیلی ممنون آقای سلمانی نژاد.استفاده کردم و شما هم زحمت کشیدید.وقتی بلد هستید آموزش بسازید ، لطفا اگه میشه بیشتر آموزش بذارید.مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *