ایجاد تصویرخیالی یک گریم در حال درو کردن

ایجاد تصویرخیالی یک گریم در حال درو کردن

ایجاد تصویرخیالی یک گریم در حال درو کردن

در آموزش پیش رو با یکدیگر بر روی یک دستکاریِ تصویر کار می کنیم که یاد می گیریم چگونه یک زنِ گریم را به اصلاح در صحنه ای خیالی قرار دهیم که در حال درو کردن یک زمین می باشد.در این آموزش باز هم صحنه ای با استفاده از چند عکس بوجود می آوریم و این ترکیب بندی را مجددا تمرین می کنیم.
معمولا در همه ی آموزش های ترکیب تصاویر این نکته خیلی مهم است که پس از ترکیبِ تصاویر بتوانیم به لحاظِ رنگی این تصاویر را همسان سازی کنیم.پس از همسان سازیِ جزیی رنگهای تصاویر در ایجاد تصویرخیالی یک گریم یک رنگ آبی سرد را به عنوانِ رنگِ غالبِ این پوستر قرار می دهیم و کمی رویِ جزییاتِ آن کار می کنیم.
به این ترتیب به راحتی می توانیم در انتها یک عکسِ یکدست را از همه نظر بدست بیاوریم که در آن موضوعی با عنوان ایجاد تصویرخیالی یک گریم هم وجود خواهد داشت.

ایجاد تصویرخیالی یک گریم در حال درو کردن

مطابق با سری آموزش های دستکاری تصاویر ، بعد از این آموزش شما ترکیب تصاویر ، رنگ بندی و یکسان سازی تصاویر و همچنین بارور سازی خلاقیت خود را تمرین خواهید کرد.
آموزش پیش رو بدونِ کلام می باشد. و بطور کامل استفاده از ابزار های مورد نیاز در ویدیو مشخص می باشد.
روش ها و تکنیک های زیادی در فتوشاپ وجود دارد که این امکان را به ما می دهد تا تصاویر مورد نظرمان را به لحاظ نوری و رنگی ، به اصطلاح ، بهینه سازی کنیم و در عینِ حال آنها را جذاب تر و زیباتر تغییر دهیم.تکنیک های زیادی را تا به حال با یکدیگر کار کرده ایم.در این بخش می خواهیم تکنیک Colors Pop را در فتوشاپ بر روی یک تصویر ایجاد کنیم.ویدیوی پیش روی شما ترجمه و اجرای فارسی یکی از آموزش های کلوین دیزاین می باشد که در اختیار شما قرار می گیرد تا با مقوله ی تکنیک Colors Pop و اجرای آن در فتوشاپ به زبان فارسی آشنا شوید.
تکنیک Colors Pop در واقع به معنیِ اجرای مجموعه ای از تکنیکها در فتوشاپ است که به روند ریتاچ (روتوش) و شارپ کردن رنگ های تصاویر در فتوشاپ به ما کمک میکند .بطوریکه پس از اجرای تکنیک Colors Pop بر روی تصاویر در فتوشاپ ، ما شاهد تصویری جذاب تر به لحاظ بصری خواهیم بود.شارپ شدنِ رنگها و شیک بودنِ تصویر بدونِ از دست دادن اصلِ جزییات در تصویر هدف ما در این تمرین خواهد بود.
اگر آموزش انگلیسی را نیز بخواهید در کنار این تمرین فارسی ببینید ، منبع اصلی آموزش اجرای تکنیک Colors Pop بر روی تصاویر در فتوشاپ به زبانِ انگلیسی در لینک زیر در دسترس شما خواهد بود.

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.


پخش آنلاین ویدیو


آموزشهای زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.