ایجاد یک صحنه عاطفی در حالت یک دختر میان آتش

ایجاد یک صحنه عاطفی در حالت یک دختر میان آتش

ایجاد یک صحنه عاطفی در حالت یک دختر میان آتش

در این آموزش یاد می گیریم با استفاده و ترکیب چند تصویر با یکدیگر صحنه عاطفی را در حالت صورت یک دختر که در میان آتش است را بوجود آوریم.

قبل از هر چیز مدل و پس زمینه را ویرایش میکنیم.باید مدل و پس زمینه را از یکدیگر جدا کنیم .پس با استفاده از ابزارهای انتخاب و پاک کردن و همینطور استفاده از امکانِ ماسک این کار را انجام می دهیم.بعد از آن به سراغ آتش و بازتاب آن در تصویر و چشمانِ مدل میرویم.

کمی مدل را روتوش می کنیم.سیم خاردار هم اضافه میکنیم به عن.ان یکی از الماتهای تصویر به زیبایی آن کمک می کند.در ادامه هم با اضافه کردن جزییات دیگر مثل یه گل و همینطور جرقه های آتش  تصویر را بهتر طراحی می کنیم و در نهایت با کمک اثراتِ آدجاستمنتزهای متنوع سعی میکنیم رنگ و نور کلی تصویر را یکپارچه کنیم.

دانلود فایلهای تمرین دانلود ویدیو از تخته سفید https://youtu.be/FcIDOD28XFI#” icon=” fa fa-play” target=”true”] ویدیو در یوتوب با بالاترین کیفیت[/button]
لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.


پخش آنلاین ویدیو

آموزشهای زیر را هم ببینید

یک پاسخ

  1. سلام آقای مهربان.خیلی ممنون که اینجوری وقت میگذارید و این همه آموزش خوب رو برای استفاده رایگان قرار میدید.قبلش میخواستم بگم کاش این آموزش های پولیتون هم رایگان بود ولی بعدش فک کردم خیلی بی انصافیه که این همه توقع داشته باشم.ممنون از اینکه آموزش رایگان گذاشتید و برای حمایت از سایت شما دو تا از اموزشهای پولیتون رو خرید میکنم.مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *