آموزش طراحی یک دوچرخه متحرک در ایلستریتور و افتر افکت

آموزش طراحی یک دوچرخه متحرک در ایلستریتور و افتر افکت

آموزش طراحی یک دوچرخه متحرک در ایلستریتور و افتر افکت

یک آموزش بسیار جذاب و جالب رو قرار هست با یکدیگرببینیم و یاد بگیریم.اگر هنوز با افترافکت کار نکرده اید و یا فکر میکنید یادگیری آن سخت است ، همین حالا دست بکار شوید و آن را نصب کنید.میخواهیم یک دوچرخه را در آن به یک دوچرخه متحرک تبدیل کنیم و آن را به حرکت درآوریم.

قبل از هر چیز دقت کنید که فایل فارسی PDF این آموزش را حتما دانلود کنید.ویدیوی این آموزش بدونِ کلام میباشد ، اما کاملا واضح و ساده تهیه شده .فایل PDF فارسی هم برای شما آماده شده و قرار گرفته که می توانید آن را دانلود کنید و هرکجا از ویدیو که به سوالی برخوردید از متن فارسی PDF کمک بگیرید.

در خیلی از بنرهای متحرک با فرمت GIF که در سایتها و تبلیغات می بینید با فتوشاپ یا افتر افکت متحرک سازی شده اند که با دیدن این ویدیو متوجه خواهید شد چگونه اینکار را در افترافکت باید شروع کنید و چه مراحلی برای متحرک سازی انجام می شود.
این آموزش از دوبخش تشکیل شده.ابتدا در ایلستریتور دوچرخه ثابت را طراحی میکنیم ، قدم به قدم و خیلی ساده و روان.سپس فایل Ai که فرمت فایلهای ایلستریتور هست را وارد نرم افزار افتر افکت میکنیم و شروع به متحرک سازی اجزای دوچرخه می کنیم که در انتها یک دوچرخه متحرک را ایجاد میکنیم.

نکته ای که در ساخت دوچرخه در ایلستریتور وجود دارد این است که باید لایه بندی را درست انجام دهیم و سعی کنیم برای هر لایه نام بگذاریم که در افتر افکت کارمان راحت تر جلو برود.پیش نمایش ویدیوی دوچرخه متحرک را در ادامه ببینید.

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.


پخش آنلاین ویدیو

آموزشهای زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *