ایجاد یک اثر متن بافتی پرزدار

ایجاد یک اثر متن بافتی پرزدار

ایجاد یک اثر متن بافتی پرزدار

در این آموزش با یکدیگربه ترکیب لایه ها ، اعمال قیلترها و استفاده از آدجاستمنتز ها می پردازیم تا یک اثر متنی متمایز و شیک را بدست بیاوریم. یک متن بافتی پرزدار را برای جلب توجه ایجاد میکنیم.
شاید در ذهن برخی کاربران این سوال بوجود بیاید که افکتها و ترکیبان تکنیکی برای متون در گرافیک چه کاربردهایی دارد و یا در کجاها باید از آن ها استفاده کنیم.بطور مثال همین متن بافتی پرزدار در چه طرحی میتواند به طرح ما کمک کند.
اگر کمی از خلاقیت ذهنی در طرح هایمان استفاده کنیم ، میتوانیم در یک طرح تبلیغاتی مینیمال و ساده از این افکت متن بافتی پرزدار استفاده کنیم و سعی کنیم آن را بگونه ای جایگذاری کنیم که مرکز توجه در طرح اصلی ما باشد.
بطور عمومی خیلی از طرح های تبلیغاتی فاقد آبجکت اصلی برای جلب توجه می باشند.مگر طرح هایی که بدرستی به این نکته در آنها دقت شده باشد.
پس با یادگیری تکنیکهای استفاده شده در این آموزش میتوانید برای متون مختلف با توجه به ایده پردازیهای طرح شخصی تان استفاده کنید.

ایجاد یک اثر متن بافتی پرزدار

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.


پخش آنلاین ویدیو

آموزشهای زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *