خلق تصویر یک ماهیگیر در مرداب

خلق تصویر یک ماهیگیر در مرداب

خلق تصویر یک ماهیگیر در مرداب

تکنیکهای جذاب در دستکاری تصاویر با فتوشاپ انتها ندارد و جذابیتهای ویژه ی خود را دارد.در این آموزش جذاب سعی میکنیم با استفاده از تکنیکهای مت پینتینگ در کنار تکنیکهای دستکاری و تلفیق تصاویر یک ماهیگیر را در مردابی در نیمه های شب قرار دهیم.
یک ماهیگیر که در یک دریاچه پانوراما را در یک مرداب در نیمه شب قرار می دهیم و پرندگانی را هم در فضای بالای سر ماهیگیر قرار خواهیم داد.
در این آموزش با استفاده از فیلترهای فتوشاپ اثر موج وجودِ قایق بر آب کار می شود که یکی از جذابترین بخشهای تکنیک دستکاری تصاویر می باشد.
یکی دیگر از جذابترین قسمتها که در واقع نقطه ی قوت زیبایی تصویرِ نهایی ما خواهد بود ایجاد نوری در قایق است که همان نکته ی اصلی و نقطه ی قوت جذابیت و زیبایی پوستر ما خواهد بود که می تواند کاربردهای بسیار زیادی در انواع طراحی پوستر را برای ما داشته باشد.

خلق تصویر یک ماهیگیر در مرداب

می توانیم در آخر کار هم با فیلتر رنگ روغن فتوشاپ کمی افکت نقاشی رنگ روغن را به تصویرمان اضافه کنیم.مثل نمونه ی زیر :

خلق تصویر یک ماهیگیر در مرداب

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.

پخش آنلاین ویدیو

آموزشهای زیر را هم ببینید

2 پاسخ

  1. سلام و عرض ادب و احترام خدمت آقای مهربان.این چند سال که با آموزش های شما فتوشاپ رو کار کردم خیلی ریتم خوبی گرفتم و شناخت قابل قبولی پیدا کردم.اول اینکه خیلی ممنون از همه ی زحماتی که میکشید میدونم با عشق اینکار و میکنید.دمتون گرم.دوم هم خواسته ای داشتم.اگه ممکنه یه اموزش برای کسانی که تازه میخوان با فتوشاپ آشنا بشند هم تهیه کنید.با صدا.خیلی از دوستان من هستند که هنوز آموزش خوبی برای اینکار پیدا نکردند.ببخشید که راحت با شما حرف زدم و تعارف نداشتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *