طراحی یک پوستر رنگارنگ در فتوشاپ و ایلستریتور

طراحی یک پوستر رنگارنگ در فتوشاپ و ایلستریتور

طراحی یک پوستر رنگارنگ در فتوشاپ و ایلستریتور

در این آموزش با تکنیکهای جالب و شیرینی در فتوشاپ و ایلستریتور کار میکنیم و آشنا می شویم.می توانید یک عکس از خودتان بگیرید و یا عکسی یکی از دوستان خود را با این آموزش به یک پوستر رنگارنگ و انرژی تبدیل کنید.
روند آموزش بگونه ای ست که در تمام لحظات شما مجبور به استفاده از تکنیک های دوم نرم افزار فتوشاپ و ایلستریتور هستید.که همین باعث میشود ما همچنان ذهن فعالی داشته باشیم و سبب تقویت مهارت ما درهر دو نرم افزار می شود.
موضوع پوستر رنگارنگ می تواند در خیلی از موضوع های متنوع به ما راهکار بدهد و کمک مان بکند تا درک بهتری در ایجاد و طراحی یک پوستر داشته باشیم.
بدلیل اینکه در این آموزش برای طراحی پوستر رنگارنگ ما از دو نرم افزار فتوشاپ و ایلستریتور استفاده میکنیم باعث میشود تا بهتر متوجه بشویم که استفاده از این دو نرم افزار چقدر می تواند به ما ، در طراحی گرافیک ، کمک نماید.
برای کار کردن این آموزش نیاز است که ما یک تجربه ی اولیه ی کار با فتوشاپ و ایلستریتور را داشته باشیم.اگر علاقه داشته باشید ، بعد از اتمام این آموزش شما براحتی می توانید از طرح ها و ایده های خود استفاده کنید.این آموزش به بارور شدن خلاقیت ما نیز کمک میکند.
خلاصه اینکه آموزش پیش رو ، اگر کمی زمان بر است و یا ممکن است کمی به ذهن شما فشار بیاورد ، ولی پس از اتمام از کارکردن آن حتما راضی خواهید بود.

طراحی یک پوستر رنگارنگ در فتوشاپ و ایلستریتور

Tutorial Resources

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.


پخش آنلاین ویدیو آموزش

آموزشهای زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *