طراحی وکتور پرتره در ایلستریتور

طراحی وکتور پرتره در ایلستریتور

طراحی وکتور پرتره در ایلستریتور

ایلستریتور یکی ازنرم افزارهای برتر در زمینه ی وکتور سازی است.می خواهیم یک تصویر پرتره را طراحی کنیم. طراحی وکتور پرتره در ایلستریتور دو نکته ی مهم را با خود به همراه دارد،دقت و حوصله.قبل از انجامِ این آموزش در نظر داشته باشید که می بایست حتما با حوصله باشید و در رسم وکتور ها دقت کنید.
در پایان طراحی وکتور پرتره شما یک نتیجه ی خوب را خواهید داشت اگر وقت لازم و کافی را برای اجرای طرح خود در نظر داشته باشید.
خیلی از علاقمندان هستند که علاقمند هستند چنین طرح هایی را توسط ایلستریتور اجرا کنند و دست به خلق پوسترهای هنری بزنند.در نهایت از ۱۰۰ درصد کسانی که علاقمند هستند شاید بتوان گفت تنها کمتر از ۵ درصد موفق به انجامِ نهایی و ۱۰۰ درصد این نوع پروژه ها می شوند و کار را به اتمام می رسانند.
بدلیل اینکه عموما افراد بعد از اجرای چند مرحله اولیه خسته و نا امید می شوند و کار را ادامه نمی دهند.اما اگر بیشتر از هر چیزی بر روی اجرای صحیح وکتور سازی دقت کنید و به زمان بَر بودنِ آن توجهی نداشته باشید خواهید دید که بعد از ۲ یا ۳ ساعت چقدر طرح شما زیبا می شود و می تواند یک طرح بی نظیر از آب دربیاید.
نکاتی که در اجرای طرح باید رعایت کنید :
۱- سعی کنید تا جایی که ممکن است خطوط درست و منحنی های متناسبی رسم کنید
۲- در استفاده از رنگها دقت بیشتری به خرج دهید و هارمونی طیف رنگی را در وکتورها در نظر بگیرید.می توانید از طیف رنگیِ تصویر اصلی کمک بگیرید.
پس از اجرای کامل این آموزش شما اگر هم بی حوصله باشید ، به درکِ بهتری از وقت گذاشتن برای هر پروژه میرسید و یاد میگیرید که چگونه باید دقت و حوصله داشته باشید.

طراحی وکتور پرتره در ایلستریتور

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده در تمرین های رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.

پخش آنلاین ویدیو آموزش

آموزشهای زیر را هم ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *