ایجاد یک افکت سبزه و برگ برای متن درفتوشاپ

اشتراک گذاری در ▾

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

ایجاد یک افکت سبزه و برگ برای متن درفتوشاپ

در این ویدیوی آموزشی ، شما نحوه ایجاد افکت سبزه و برگ و در نهایت یک اثر متن بسیار زیبا و طبیعی را خواهید آموخت، اگر در هنگام اجرای مراحل و تکنیک ها از ضبط اکشن استفاده کنید می توانید همین افکت را به هر متنِ دیگری به سرعت اعمال کنید.
بطور مثال برای مناسبت نوروز و طراحی یک کارت پستال تبریک و یا پوستر تبلیغاتی نوروز از این افکت سبزه و برگ استفاده کرده و طراوت بهار را در پوستر نشان دهید.
چنین افکت هایی می تواند با قابلیت اکشن در فتوشاپ همیشه در دسترس شما باشد و دیگر نیاز نباشد که این افکت را هر بار از ابتدا تا انتها انجام دهید و فقط با یک کلیک آن را بر روی هر متن و یا فونت دیگری اعمال کنید.
پس اگر چنین نظری دارید از آموزش های ساخت اکشن د فتوشاپ استفاده کنید.در سایت سرچ کنید و آموزش ها را ببینید.
اگر فرصت یا حوصله ی انجامِ این مراحل را ندارید می توانید از مجموعه باندل اکشن های آماده متن استفاده کنید که در لینک زیر قرار دارد .

برای دیدن پکیج یا باندل اکشن های آماده برای افکت همین جا کلیک کنید.

این اکشن ها همگی تست شده و به درستی کار می کنند و از اکشن های محبوب و پرفروش سایت گرافیک ریور می باشد که با قیمتی مناسب در دسترس شما قرار دارد. افکت سبزه و برگ نیز در این باندل وجود دارد.
در آموزش ویدیویی پیش رو فایل هایی را نیاز خواهید داشت که در بخش دانلود بطور رایگان قرار دارد ، فقط چند فایل مورد نیاز در این ویدیو استفاده می شود که تنها در باندل اکشن موجود است و در صورت تهیه ی این باندل به این فایل ها نیز دسترسی خواهید داشت.ولی برای اجرای این آموزش ویدیویی نیاز مبرمی به این فایل ها نخواهید داشت.
تنها در صورتی نیاز خواهید داشت که این اکشن ها برای شما مورد کاربرد داشته باشد که با خرید باندلِ اکشن ها می توانید به تمامی فایل ها دسترسی داشته باشید.

ایجاد یک افکت سبزه و برگ برای متن درفتوشاپ ایجاد یک افکت سبزه و برگ برای متن درفتوشاپ

لطفا نکات قابل توجه زیر را یکبار مطالعه فرمایید :

  • پسورد فایلهای فشرده رایگان در صورت لزوم : babart.ir
  • برای باز کردن فایلهای فشرده حتما از نرم افزار WinRAR ver.5 or Up استفاده کنید.
  • به دلیل فرمت HD فیلمها ، برای تماشای فیلمها بدونِ مشکل ، باید کُدکهای ویدیویی K-Lite Mega Codec Pack را بر روی ویندوز خود نصب کنید.
  • برای تماشای فیلمها ی HD نرم افزار PotPlayer را به شما پیشنهاد می کنیم.
  • جدیدترین ورژن نرم افزارهای نامبرده ی بالا را از سایت soft98.ir می توانید دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *